Mesajul Primarului Vasile Berariu

Mesajul Primarului Vasile Berariu

Mesajul Primarului Vasile Berariu

Dragi boroieni,

Vă salut respectuos și vă invit să vă adresați administrației locale cu toată încrederea și deschiderea. Vom trata cu responsabilitate orice problemă sesizată Primăriei Boroaia și vom căuta cele mai bune soluții în beneficiul dumneavoastră. Am pășit pragul mileniului III și modul nostru de comunicare trece la un alt nivel, mult mai direct, vizibil și apropiat de cetățenii comunei noastre.

Pentru aceasta am creat portalul www.comunaboroaia.ro, o poartă către lume, care să prezinte celor de acasă, dar și celor plecați peste hotare, locurile acestea binecuvântate și îndrăgite de noi toți, încărcate de istorie.

Etalăm în fața unei lumi întregi valorile noastre, personalitățile cu care ne mândrim, frumoasele tradiții.

O parte din munca noastră, din universul sătesc, o parte din noi, boroienii, este aici pe portalul Comunei Boroaia.

Vă mulțumesc.

Primar, Vasile Berariu

workmaster

Close